Franchising Hakkında

FRANCHISE ADAYLARINDA ARANAN ÖZELLİKLER:

GNC Restaurant Hizmetleri  olarak, girişimci bir ruha ve başarma hırsına sahip, başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi olup, yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olabilen işletmeci franchise adayları tercih edilmektedir.

EĞİTİM

Seçilen işletmeci adayı, GNC Restaurant Hizmetleri tarafından verilen eğitim programına katılarak işletmeci olabilme hakkını kazanır. Lisans alanın kendisi işletmeci olabildiği gibi restoranın yönetimini tayin edeceği bir işletmeci ile de yürütebilir.

DESTEK HİZMETLERİ:

İşletmecilerimize, restoranın açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek hizmetleri verilmektedir.

YATIRIM ŞARTLARI:

2016 yılı itibari ile PeachandBerry® markamızı yatırımcılar ile buluşturacağız. Yatırım bedeli, PeachnBerry® için 35.000 €+KDV’den başlamaktadır. GNC Restaurant Hizmetleri’nin franchisee’lere verdiği restoran işletmeciliği süreleri; PeachnBerry® için 5 yıldır. Verilen lisans sayesinde, lisans alan kişi sahip olduğu restoranda ve ilgili marka altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır. Net ciro üzerinden %6 royalty alınmaktadır.

YER SEÇİMİ:

Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler, alışveriş merkezleri, sinema, okul, dershane yakınları, fast food işletmeciliğine uygun ana arterler restoran açılacak mekânda aranan özellikler arasındadır.

Açılacak dükkânlarda Lokasyon GNC Restaurant Hizmetleri yetkilileri tarafından onaylanır ve kiralanır.

FİZİKSEL ÖZELLİKLER:

İş yeri Food Courtlarda yada AVM’lerde yoğun trafik alan koridorlarında yada sinemaya yakın alanlarda olmalıdır. Sokak ve Caddelerde, dükkan için minimum 24m2olmalıdır. Ön cephe genişliği; minimum 4m, her kat için tavan yüksekliği minimum 2.90m olmalıdır. Food Courtlarda yer alan mekanlar için depolar hariç 20m2, Kiosklarda ise; depolar hariç 16m2 alan yeterli olacaktır.

SORULARINIZ:

Detaylı bilgi için (0532) 558 5885 numaralı telefondan ve franchise@peachnberry.com adresinden Franchise Departmanı’na ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

GNC RESTAURANT DANIŞMANLIK